Zawodowcy pokonali Artystów!

26 czerwca 2018
Businessman hand putting money coin stack growing business.
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

17 czerwca w Siedlcach odbyło się rewanżowe spotkanie, w którym Reprezentacja Siedleckich Zawodowców mierzyła się z Reprezentacją Artystów Polskich.

Blisko 3 tys. osób pojawiło się w niedzielne popołudnie na stadionie przy ul. Jana Pawła II w Siedlcach. Nic w tym dziwnego, również rozgrywany w minionym roku mecz Zawodowców i Artystów cieszył się dużym zainteresowaniem.

W rozgrywkach udział wzięli znani z ekranów aktorzy i celebryci naprzeciwko których stanęli zawodnicy z Siedlec, reprezentanci ponad dwudziestu firm z różnych branż. Wśród nich znajdował się przedstawiciel Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej Pan Sebastian Klocek. Obie drużyny grały bardzo ambitnie i nikt nie odpuszczał. Było kilka ciekawych akcji pod bramką siedleckiej ekipy, bliski zdobycia bramki był Przemysław Cypryański, ale po 40 minutach gry bramek na siedleckim stadionie nie było.

Druga połowa spotkania przyniosła w końcu to co kibice kochają najbardziej czyli bramki. W 64’ meczu do bramki Artystów trafił Piotr Woźnica, a w 80’ wynik na 2:0 dla Zawodowców ustalił Kamil Piwowarski. Siedlecka publiczność nagrodziła swoich ulubieńców oklaskami! Po meczu kibice otrzymali zdjęcie z meczu i mogli zdobyć autografy zarówno Zawodowców jak i Artystów.

Organizatorem „Wielkiego Meczu” była Agencja Rozwoju Miasta Siedlce.  Spotkanie miało charakter towarzyski i charytatywny. Podczas meczu zbierano środki dla Akademii Amp Futbol Varsovia, której wychowankami są młodzi zawodnicy po amputacjach i z wadami kończyn, oraz z niepełnosprawnościami ruchowymi.