Zobacz najnowszy numer „Kwartalnika ideAGORA”

15 października 2015
Truck in warehouse - Cargo Transport

Zapraszamy do lektury naszego uczelnianego pisma. W bieżącym numerze miÄ™dzy innymi ekskluzywny wywiad z BasiÄ… Kurdej-Szatan oraz interesujÄ…ca rozmowa z absolwentkÄ… CM MarlenÄ… SawickÄ…, współwÅ‚aÅ›cicielkÄ… restauracji „Sphinx”.

W bieżącym numerze:

• przeczytasz ekskluzywny wywiad z BasiÄ… Kurdej-Szatan
  • bÄ™dziesz miaÅ‚(a) okazjÄ™ zastanowić siÄ™ nad przyszÅ‚oÅ›ciÄ… polskich uniwersytetów
  • dowiesz siÄ™ w jaki sposób Collegium Mazovia tworzy nowÄ… jakość ksztaÅ‚cenia – również na innych uczelniach
  • znajdziesz odpowiedź na pytanie – czy pasja może być sposobem na zarabianie pieniÄ™dzy?
  • poznasz MarlenÄ™ SawickÄ…, absolwentkÄ™ CM i współwÅ‚aÅ›cicielkÄ™ siedleckiego „Sphinxa”.

Kliknij w okÅ‚adkÄ™ i zobacz elektronicznÄ… wersjÄ™ „Kwartalnika ideAGORA”

okladka_kwartalnik_11_2015