Zobacz najnowszy numer „Kwartalnika ideAGORA”

15 października 2015
Truck in warehouse - Cargo Transport

Zapraszamy do lektury naszego uczelnianego pisma. W bieżącym numerze między innymi ekskluzywny wywiad z Basią Kurdej-Szatan oraz interesująca rozmowa z absolwentką CM Marleną Sawicką, współwłaścicielką restauracji „Sphinx”.

W bieżącym numerze:

• przeczytasz ekskluzywny wywiad z Basią Kurdej-Szatan
  • będziesz miał(a) okazję zastanowić się nad przyszłością polskich uniwersytetów
  • dowiesz się w jaki sposób Collegium Mazovia tworzy nową jakość kształcenia – również na innych uczelniach
  • znajdziesz odpowiedź na pytanie – czy pasja może być sposobem na zarabianie pieniędzy?
  • poznasz Marlenę Sawicką, absolwentkę CM i współwłaścicielkę siedleckiego „Sphinxa”.

Kliknij w okładkę i zobacz elektroniczną wersję „Kwartalnika ideAGORA”

okladka_kwartalnik_11_2015