Akademia Mazovia na XXIX Międzynarodowych Dniach z Doradztwem Rolniczym

11 września 2023
2023_09_11_starter_po_targach
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

W ubiegły weekend 9 i 10 września br. na terenach rekreacyjnych przy Stadionie na ul. Jana Pawła II w Siedlcach odbyła się największa w regionie coroczna, międzynarodowa impreza wystawienniczo – targowa.

Wśród wystawców reprezentujących zarówno przedsiębiorców, producentów rolnych i hodowców na imprezie można było uzyskać wiele porad i informacji na stoiskach instytucji oraz organizacji pozarządowych.

Swoje stoisko w sektorze edukacyjnym miała Akademia Mazovia, gdzie pracownicy uczelni odpowiadali na pytania dotyczące planowania dalszego kształcenia i kariery zawodowej z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji oraz rozdawali broszury i ulotki informacyjne z aktualną ofertą kształcenia.

Podczas targów, na stoisku Akademii Mazovia, uczestnicy mieli dodatkową możliwość sprawdzenia sobie poziomu cukru we krwi, prawidłowego poziomu ciśnienia oraz saturacji. Służyliśmy również radą w zakresie prawidłowego samobadania piersi.

Ilość osób, które odwiedziły nasze stoisko, przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Z radością przyjmujemy takie zainteresowanie i już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie za rok!

Galeria zdjęć: