Brexit! And then … ? Weź udział w badaniu!

20 lipca 2016
2016_07_20_clark_starter1
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Zapraszamy do udziału w badaniu pod tytułem Polish Residents’ Perspectives on Brexit – Obywatele Polski o Brexit.

Badanie polega na udzieleniu wywiadu, w formie spotkania indywidualnego, grupowego lub online, zależnie od możliwości uczestnika. Wywiady przeprowadzi dr Rebecca Towsend, z Clark University, Worchester, Massachussets, USA, specjalizująca się w zagadnieniach komunikacji międzykulturowej i polityki, obecnie przebywająca w Polsce (do końca lipca). Wymogiem udziału w badaniu jest konwersacja w języku angielskim. Jest to dobra okazja do udoskonalenia swoich umiejętności językowych, a dr R. Towsend jest doświadczonym badaczem spraw międzykulturowych i każde spotkanie z nią jest niezapomnianą przygodą intelektualną, szczególnie że dr R. Towsend uczy się języka polskiego.

Projekt badania posiada zgodę władz Collegium Mazovia oraz zgodę Komisji do spraw badań z udziałem ludzi, pod przewodnictwem dra. Jamesa P. Elliota.

Wywiad zajmie około 1,5 godziny. W celu umówienia się i uzyskania wszelkich informacji, prosimy o kontakt mailem na adres: mszablowski@mazovia.edu.pl.

Zasady prowadzenia badania pozwalają uczestnikowi na przerwanie badania w dowolnym momencie, jak również na usunięcie zapisu jego wypowiedzi. Teksty, wypowiedzi ujęte w strukturze ankiety, będą dostępne jedynie dla dr R. Towsend i zabezpieczone w postaci szyfrowanego pliku komputerowego. Publikowany będzie jedynie wynik analizy badawczej.