III Targi Edukacyjne Powiatu Węgrowskiego

15 marca 2024

15 marca 2024 r. odbyły się III Targi Edukacyjne Powiatu Węgrowskiego w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie.

Akademia Nauk Stosowanych Mazovia również wzięła udział w tym wydarzeniu. Pracownicy uczelni odpowiadali na pytania o możliwości studiowania, warunki dostania się na naszą uczelnię oraz dostępne kierunki. Natomiast dzięki naszym studentkom Pielęgniarstwa, które włączyły się w działania promocyjne uczelni zainteresowane osoby mogły poddać się pomiarom ciśnienia tętniczego krwi, saturacji tlenu oraz poziomu glukozy we krwi.

Dzięki zorganizowanych targach młodzi ludzie mieli okazję skorzystać z porad edukacyjno-zawodowych, udzielanych przez przedstawicieli uczelni oraz doradców, którzy służyli wsparciem w wyborze odpowiedniej ścieżki kariery.

Poniżej zamieszczamy krótką relację zdjęciową.