Jeszcze Collegium Mazovia – wkrótce Akademia

15 czerwca 2022
2022_06_14_stater_nowe_logo_odbicie

Z radością pragniemy poinformować, że nasza uczelnia zmienia nazwę

Uczelnia spełniła wymogi ustawy „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce” co wiąże się  z możliwością używania zastrzeżonej nazwy „akademia nauk stosowanych”. Nowa nazwa uczelni obowiązująca od przyszłego roku akademickiego to:

AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH MAZOVIA

Dotychczasowe logo symbolizuje w bardzo uproszczonej i nowoczesnej formie nasze godło państwowe. Pozostawienie go z bardzo niewielką zmianą nawiązuje także do ciągłości działania. Świat się zmienia – proponujemy coraz lepszą jakość usług, zmieniamy nazwę natomiast od 23 lat jesteśmy tą samą uczelnią.

Korzystanie z nowej nazwy „akademia nauk stosowanych” zobowiązuje nas do dalszego rozwoju. Podejmujemy działania, które będą miały za zadanie rozwój badań naukowych, rozwój kadry dydaktycznej, a także nowej oferty edukacyjnej dla naszych kandydatów.

Niezależnie od nazwy zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą studiów jaka jest dostępna na naszej stronie.

Napisali o nas:

www.eska.pl