Komunikat dotyczący zasad organizacji kształcenia w Collegium Mazovia

21 stycznia 2022
2020_03_30_stater_komunikat

Szanowni Państwo,

w związku z radykalnym wzrostem liczby potwierdzonych infekcji wirusem SARS-CoV-2 w naszym województwie informujemy, że w okresie od dnia 21 stycznia do dnia 13 lutego 2022 r. nauka w Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej oraz w Filii w Otwocku będzie powadzona z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Proces kształcenia, realizowany jest przy użyciu aplikacji MS Teams, która jest częścią platformy Office 365. Aplikacja Teams daje duże możliwości w zakresie prezentacji materiałów edukacyjnych, a przede wszystkim możliwość kontaktu bezpośredniego w czasie rzeczywistym pomiędzy studentem a prowadzącym zajęcia.

PeÅ‚na treść zarzÄ…dzenia – kliknij aby pobrać.

Studenci logują się do MS Teams wg następującego schematu:

inicjały+numer albumu+@+poczta.cm np. Jan Kowalski – jk12345@poczta.cm – przy pierwszym logowaniu system przekierowuje do nadania własnego hasła.

W przypadku problemów z logowaniem do poczty e-mazovia, systemu dziekanatowego prosimy o kontakt mailowy na adres: informatycy@mazovia.edu.pl lub telefoniczny +48 25 633 30 32 wew. 73 lub  512 326 516

W sprawach braku możliwości włączenia się do określonych zajęć w aplikacji MS Teams po zalogowaniu prosimy o kontakt z Działem Dydaktyki:

mgr Milena Sajna – msajna@mazovia.edu.pl Tel. 512 326 298

Prosimy o bieżące monitorowanie rozkładów zajęć.

W trosce o bezpieczeństwo studentów, nauczycieli i pracowników administracji prosimy o ograniczenie kontaktów bezpośrednich w Uczelni.