Konferencja „Rozwój rachunkowości, audytu i podatków w innowacyjnej transformacji systemów społeczno-gospodarczych”

20 grudnia 2021
2021_12_20_pokonferencyjny_starter

17 grudnia odbyła się IX Międzynarodowa Naukowo-Praktyczna Konferencja organizowana przez Centralnoukraiński Narodowy Uniwersytet Techniczny oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy, w której wzięli czynny udział wykładowcy naszej Uczelni.

Swoje prezentacje podczas konferencji wygłosili prof. dr hab.  Czesław Skowronek „Rachunkowość i audyt wobec współczesnych wyzwań rozwoju społeczno- gospodarczego” oraz mgr Katarzyna Ossowska „Współczesne wyzwania organizacji rachunkowości w tworzeniu użytecznej informacji zarządczej”. W imieniu naszej Uczelni uczestników konferencji powitał Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych dr Tomasz Nawrocki.

Podczas konferencji można było usłyszeć ciekawe dyskusje oraz wymianę myśli pomiędzy naukowcami, którzy zajmują się rachunkowością w praktyce, w organizacjach i zarządach oraz instytucjach państwowych, a także są wykładowcami w poszczególnych krajach.

Było to bardzo ubogacające doświadczenie dla wszystkich obecnych, za które serdecznie dziękujemy organizatorom konferencji.