Nowe możliwości razem z Mostostal Siedlce

22 października 2021
2021_10_21_stater_mostostal_cm

Mostostal Siedlce, to firma, która w wielu wymiarach wspomaga Collegium Mazovia i dzięki której studenci kierunku budownictwo będą mieli szansę prowadzić badania z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.

20 września Prezes Zarządu Mostostal Siedlce Pan Tomasz Hapunowicz wraz z pracownikami dostarczyli na uczelnię formatki, które umożliwią studentom kierunku budownictwo badania niezbędne do ich dyplomowych prac inżynierskich.

Pani Rektor dr Bożena Piechowicz symbolicznie otrzymała formatkę z rąk Pana Prezesa

Pan Prezes Tomasz Hapunowicz oraz Pani Rektor wyrazili chęci dalszego rozwoju współpracy pomiędzy Mostostalem, a Collegium Mazovia. Rozważali także możliwość rozszerzenia kooperacji na inne działania naukowe.

Wyrażamy wielką wdzięczność za podjęty trud jakie Mostostal Siedlce i jego pracownicy, a w szczególności nasi absolwenci, włożyli w przygotowanie i dostarczenie na uczelnię form do badań związanych z tematyką betonu.