Nowy kierunek magisterski: Położnictwo już dostępny na Akademii Nauk Stosowanych Mazovia!

27 września 2023
2023_09_26_poloznictwo_II_stopien_starter

Decyzją z 22 września 2023 roku Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał Wydziałowi Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych Mazovia uprawnienia do prowadzenia nowego kierunku studiów magisterskich – Położnictwo.

Studia powstały z myślą o zapewnieniu solidnego wykształcenia oraz umiejętności, które są niezbędne na rynku pracy. Umożliwiają zgłębienie zaawansowanych aspektów takich jak  anatomia, fizjologia, patologia ciąży, porodu i połogu. Studia rozwijają umiejętności zarządzania opieką położniczą i wykonywania zawansowanych badań diagnostycznych.

W naszej uczelni stawiamy na interaktywne metody nauczania, które umożliwią aktywne uczestnictwo w procesie edukacyjnym. Program studiów składa się z ćwiczeń, projektów grupowych, konwersatoriów i praktyk zawodowych. W związku z tym student już w trakcie studiów zdobywa praktyczne doświadczenia.

Nowy kierunek studiów magisterskich w naszej uczelni jest prowadzony w formie niestacjonarnej, dzięki czemu dostosowanie go do posiadanego czasu czy pracy jest łatwiejsze.

Nasza kadra naukowa to doświadczeni profesorowie i praktycy w dziedzinie położnictwa.

Absolwent studiów drugiego stopnia może pracować w szpitalach, poradniach położniczych, klinikach zajmujących się płodnością, przychodniach położniczych, szkołach rodzenia, pracowniach USG.

Osoby, które chcą rozpocząć naukę na kierunku Położnictwo II stopnia, zachęcamy do zapisu. Studia to świetna możliwość na zgłębienie swojej wiedzy i rozwinięcia umiejętności, które będą niezbędne do wykonywania zawodu.

2021_01_22_zapisz_sie_bbialy_strz

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w obrazek poniżej:

2023_09_26_kafelki_nowe_kierunki_pozlonictwo_II_stopien_nowosc