Położnictwo – piękno narodzin

6 lipca 2023
2023_07_05_Poloznictwo
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Studia na kierunku położnictwo w Akademii Nauk Stosowanych Mazovia wyposażają studentów w wiedzę medyczną, a także rozwijają umiejętności empatii, cierpliwości i odpowiedzialności. Jest to kierunek, który stwarza możliwość uczestniczenia w wyjątkowych chwilach narodzin nowego życia, wspierania kobiet w trakcie ciąży i porodu oraz opiekowania się noworodkami i matkami po porodzie.

Po skończeniu tego kierunku można liczyć na satysfakcjonującą pracę, która wpływa na życie innych w sposób wyjątkowy, gdyż towarzyszy się kobietom w najważniejszym momencie ich życia. Podczas studiów można poznać najnowsze technologie i metody diagnostyczne, a także uczestniczyć w praktykach na oddziałach położniczych, co umożliwia nabycie praktycznych doświadczeń pod okiem doświadczonych specjalistów. Studia na tym kierunku to także szansa na rozwijanie swoich kompetencji miękkich, takich jak komunikacja, praca w zespole i podejmowanie decyzji w trudnych sytuacjach.

Będąc absolwentem kierunku położnictwo można pracować w szpitalach, klinikach, przychodniach, a także podjąć pracę w dziedzinie badań naukowych czy edukacji zdrowotnej. Każdy, kto chce być częścią niesamowitej społeczności położnych, które z pasją, oddaniem i profesjonalizmem dbają o zdrowie i dobro swoich pacjentek powinien dać sobie szanse i dołączyć do licznego grona absolwentów naszej uczelni. Wzięcie udziału w procesie rekrutacji to już początek do zaczęcia niezwykłej przygody w świecie medycyny, miłości i troski o nowe życie.

Więcej informacji o kierunku po kliknięciu w obrazek:

2023_03_01_medyczne_poloznictwo__1_st_tr_dzienny

 

2023_03_01_medyczne_poloznictwo__1_st_tr_weekendowy

 

2023_03_01_medyczne_poloznictwo__1_st_pomosotwe

 

 

zapisz_sie_na_studia