Spotkajmy się na XXIX Międzynarodowych Dniach z Doradztwem Rolniczym

7 września 2023
2023_09_05_zaproszenie_na_targi

W najbliższy weekend, czyli 9-10 września, na terenach rekreacyjnych przy Stadionie na ul. Jana Pawła II w Siedlcach odbędzie się coroczna impreza wystawienniczo-targowa.

Będą na niej obecni również przedstawiciele naszej uczelni.

Podczas Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym będzie można nawiązać nowe kontakty oraz pozyskać wartościowe informacje od pracowników instytucji sektora rolnego. Targi to również świetna okazja do prezentacji towarów, usług, produktów, a także edukacji.

Serdecznie zapraszamy na stoisko Akademii Nauk Stosowanych Mazovia. Będziecie mogli uzyskać cenne informacje o ofercie, którą przygotowaliśmy dla Was od października.