Szczepienie przeciw COVID–19 – zapisy przedłużone do 14 stycznia

30 grudnia 2020
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Szanowni Państwo,

informujemy, że do 14 stycznia 2021 r. zostały przedłużone zapisy w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19. W związku z tym Collegium Mazovia od dnia  04.01.2021 r. do 13.01.2021 r. będzie zbierać dodatkowe zgłoszenia chętnych do szczepień studentów i pracowników uczelni, zakwalifikowanych przez MZ do priorytetowej grupy „zero”.

Osoby, które zgłosiły się wcześniej poprzez wypełnienie formularza do dnia 28.12.2020 r. nie musza ponawiać swojej deklaracji.

Formularz do zgłoszeń udostępnimy Państwu w formie elektronicznej w dniu 04.01.2021 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie Serwisu Rzeczypospolitej Polskiej https://www.gov.pl/web/szczepimysie/narodowy-program-szczepien-przeciw-covid-19.

Do szczepienia mogą się zgłosić osoby, niezależnie od tego czy już chorowały na COVID-19, czy jeszcze nie.  Osoby deklarujące chęć szczepienia mogą to zrobić za pośrednictwem formularza on-line podając swoje dane osobowe:

a) imię i nazwisko

b) nr PESEL

c) informacja dotycząca zatrudnienia w jednostkach medycznych

d) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez wybraną placówkę medyczną zgodnie z informacją podaną na druku oświadczenia oraz udostępnianie tych danych: Centrum e-Zdrowia, Ministerstwu Zdrowia, Narodowemu Funduszowi Zdrowia w celu organizacji i realizacji procesu szczepień przeciwko chorobie wywoływanej zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19),

Szczepienia są dobrowolne i bezpłatne.

Zobacz także:

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/szczepienie-personelu-medycznego–zapisy-przedluzone-do-14-stycznia


Z pełnym komunikatem Ministerstwa Zdrowia dotyczącym szczepień przeciw COVID-19 można zapoznać się tutaj.