Uczniowie „Budowlanki” w murach naszej uczelni

19 czerwca 2023
2023_06_26_starter_wizyta_w_cm

Niedawno odwiedziÅ‚a nas grupa mÅ‚odzieży wraz z opiekunem z ZespoÅ‚u Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Siedlcach – Siedleckiej „Budowlanki”.

Uczniowie spotkali się z Panią Rektor, obejrzeli pracownie w jakich studenci różnych kierunków studiów odbywają zajęcia m. in. pracownie dla kierunków budownictwa i Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznych. Podczas wizyty mieliśmy okazję podzielić się z nimi informacjami na temat naszych programów studiów, możliwości rozwoju naukowego i kariery zawodowej.

Jest dla nas ważne, aby młodzież miała możliwość zgłębienia wiedzy na temat różnych ścieżek edukacyjnych i zawodowych. Dlatego byliśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy podzielić się naszymi doświadczeniami i pokazać, jakie możliwości stwarzają studia na naszej uczelni.

Mamy nadzieję, że wizyta była inspirująca i pomogła uczniom w podjęciu decyzji dotyczących ich przyszłej ścieżki edukacyjnej. Było nam niezmiernie miło gościć grupę młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 i życzymy im powodzenia w ich dalszych planach!

Kilka ujęć z tej wizyty: uczennica ZSP 5 Aleksandra Gizińska