Wywiad z Rektor Collegium Mazovia

24 czerwca 2021
2021_06_23_starter_wywiad_z_rektor_cm1

„W tych zawodach pracy nie zabraknie” – wywiad z Rektor Collegium Mazovia Innowacyjnej SzkoÅ‚y Wyższej dr BożenÄ… Piechowicz.

Tradycyjnie w Å›rodÄ™ ukazaÅ‚o siÄ™ nowe wydanie Tygodnika Siedleckiego a w nim Informator dla Maturzystów i rozmowa redaktor Justyny Janusz z dr BożenÄ… Piechowicz – rektorem uczelni.

Co Collegium Mazovia ma do zaproponowania tegorocznym maturzystom i osobom poszukującym nowych kompetencji? Co słychać w Centrum Symulacji Medycznej dla położnych? Jak przygotowaliśmy się do nowej formy kształcenia jaką jest nauka zdalna? Jak sprawdziło się nasze Centrum Symulacji Medycznej podczas zamknięcia szpitali? Jak wykorzystaliśmy czas pandemii? Czy nasi absolwenci fizjoterapii i inżynierowie budownictwa znajdują zatrudnienie? Na te oraz szereg innych pytań odpowiada nasza Pani Rektor. Zapraszamy!

strona collegium-1