XI Międzynarodowa Konferencja Naukowa i Praktyczna

5 grudnia 2023

W dniu 30 listopada 2023 roku miaÅ‚a miejsce XI MiÄ™dzynarodowa Konferencja Naukowa i Praktyczna „Rozwój KsiÄ™gowoÅ›ci, Audytu i Podatków w Warunkach Innowacyjnej Transformacji Systemów SpoÅ‚eczno-Gospodarczych”, która odbyÅ‚a siÄ™ online. Organizatorem tego prestiżowego wydarzenia byÅ‚ Centralny UkraiÅ„ski Narodowy Uniwersytet Techniczny.

Wśród uczestników konferencji znalazła się między innymi mgr Tetyana Andrukhiv, Pełnomocnik Rektora ds. Cudzoziemców Akademii Nauk Stosowanych Mazovia, oraz dwóch wykładowców z naszej uczelni:

• Dr Magdalena Ajchel przedstawiÅ‚a ekspertyzy w prezentacji zatytuÅ‚owanej „Kontrola Podatkowa jako Jedna z Metod Redukcji Dochodów PochodzÄ…cych ze ŹródeÅ‚ Nieujawnionych”.
  • Dr Kszysztof SzlichciÅ„ski skoncentrowaÅ‚ siÄ™ na temacie „Permanentny ‚Audyt’ Agencji Ratingowych na Rynku Papierów WartoÅ›ciowych”.

Konferencja stanowiła forum wymiany wiedzy i doświadczeń. Wydarzenie to przyczyniło się do poszerzenia horyzontów naukowych i praktycznych dla wszystkich uczestników.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie.