Zapisy na kurs – Podstawowy oraz zaawansowany kurs Metody Kinesiotapingu

18 maja 2016
2016_04_08_starter_taping1
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Czerwiec i lipiec w Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej zapowiada się bardzo pracowicie. W tym czasie odbędą się dwa kursy z metod Kinesiotapingu.

Celem zajęć jest nabycie oraz rozwinięcie wiedzy z zakresu metody Kinesiotapingu. Poszerzenie kwalifikacji oraz nabycie nowych zdolności z zakresu metod specjalnych wykorzystywanych w fizjoterapii, uzyskanie certyfikatu oraz zwiększenie swoich szans na rynku pracy.

Podczas spotkania instruktorzy metody Kinesiotapingu, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie fizjoterapeuty oraz nauczania w niniejszej metodzie zaprezentują jej elementy oraz wprowadzą słuchaczy w świat Tapingu. Kursanci będą mieli okazję poznać tajniki „magicznych” plastrów, które wspomagają dochodzenie do sprawności nie tylko sportowców, ale także pacjentów po urazach kostno-szkieletowych, urazach mięśni, ich przyczepów i więzadeł.

Kursy zostaną przeprowadzone w terminach:
- 18-19 czerwiec 2016 roku.
- 16-17 lipiec 2016 roku.
Koszt udziału w kursie:
990 zł / osoba
890 zł / osoba*
*koszt dla studentów i absolwentów Collegium Mazovia

Zobacz szczegółowy program kursu

Szkolenie poprowadzi:

EK

 

Mgr Emilia Karczewska– Certyfikowany Instruktor Metody Kinesiotapingu w Polsce. Autorka 3 publikacji naukowych związanych z KinesioTapingiem oraz wielokrotna prelegentka na konferencjach. Absolwentka wielu specjalistycznych kursów z dziedziny fizjoterapii w tym KT1/KT2,KT3/KT4, CKTP i CKTI.

 

 

Już teraz można się zapisać na kurs wypełniając formularz zgłoszenia i przesyłając go na adres: sklocek@mazovia.edu.pl