Zapraszamy na XVI Siedleckie Targi Edukacyjne

4 kwietnia 2024

Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadpodstawowych „Ku przyszłości zawodowej” odbędą się 11 kwietnia 2024 r. już po raz szesnasty w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach przy ul. Ks. J. Popiełuszki 8.

Początek o godzinie 10. Będzie to największa impreza o takim charakterze w regionie siedleckim, na której zaprezentują się szkoły ponadpodstawowe, szkoły wyższe z regionu oraz uczelnie z Polski.

Pokażą one w jednym miejscu i czasie młodzieży szkół średnich, jakie są możliwości kształcenia w nadchodzącym roku szkolnym 2024/2025.

Wśród stoisk informacyjno-promocyjnych swój punkt będzie miała także Akademia Nauk Stosowanych Mazovia.

Pracownicy uczelni będą odpowiadali na pytania dotyczące planowania dalszego kształcenia i kariery zawodowej z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji uczniów oraz będą rozdawali ulotki informacyjne z aktualną ofertą edukacyjną.

Zapraszamy do udziału.