Nabór na szkolenia dla pielęgniarek

3 marca 2023
2023_02_24_starter_ckp_kursy

W dzisiejszych czasach zawód pielęgniarki/pielęgniarza i położnego/położnej wymaga nieustannego doskonalenia.

Zadania, jakie stawiane są przed tymi specjalistami i specjalistkami, wymagają nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również praktycznych umiejętności i zdolności interpersonalnych. Dlatego właśnie Centrum Kształcenia Podyplomowego uczelni przygotowało bogatą ofertę szkoleń, specjalizacji i kursów specjalizacyjnych dla pielęgniarek i położnych.

Dzięki doświadczonym specjalistom szkolenia w Centrum Kształcenia Podyplomowego naszej Akademii są oparte na najnowszych trendach i rozwiązaniach w dziedzinie medycyny. W trakcie zajęć uczestnicy zdobywają praktyczne umiejętności oraz wiedzę teoretyczną, która pozwala na skuteczną realizację zadań w miejscu pracy.

Osoby ubiegające się o przyjęcie na szkolenia specjalizacyjne składają następujące dokumenty:

*Zwolnione z powyższego obowiązku są:

• pielÄ™gniarki/poÅ‚ożne, które uzyskaÅ‚y tytuÅ‚ specjalisty po roku 2001 (kserokopia) lub
  • pielÄ™gniarki/poÅ‚ożne, które rozpoczęły studia licencjackie poczÄ…wszy od naboru 2012/2013 (kserokopia dyplomu oraz suplementu do dyplomu) lub
  • pielÄ™gniarki/poÅ‚ożne które ukoÅ„czyÅ‚y kurs z zakresu badania fizykalnego Advanced Physical Assessment
Osoby ubiegające się o przyjęcie na kurs kwalifikacyjny składają następujące dokumenty:
Osoby ubiegające się o przyjęcie na kurs specjalistyczny składają następujące dokumenty:

Akademia Nauk Stosowanych Mazovia, pokój A1-025

MÅ‚odszy specjalista CKP mgr Anna Radzikowska