Bezpłatny e-book „Procedury pielęgniarskie w obliczu pandemii”

12 maja 2020
2020_05_11_ebook

Szanowni Studenci i Absolwenci!

Tym razem zachęcam Was do skorzystania z bezpłatnego e-booka pt. „Procedury pielęgniarskie w obliczu pandemii”. Publikacja powstała przy współpracy PZWL Wydawnictwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego oraz współpracujących ośrodków akademickich w reakcji na bieżącą sytuację epidemiologiczną. E-book dedykowany jest dla personelu medycznego, szczególnie pielęgniarek i położnych, dla których właściwe przestrzeganie procedur w kontakcie z pacjentem jest gwarancją bezpieczeństwa, zdrowia i skutecznej pomocy.

Bezpłatny e-book można pobrać na czasopisma.pzwl.pl

Na tej stronie znajdują się również filmy instruktażowe m.in.: „Zasady i procedura zakładania środków ochrony indywidualnej, wskazanej do kontaktu i podejmowania procedur medycznych u pacjentów z rozpoznaniem Covid-19” i wiele innych.

Obejrzyjcie koniecznie, ja już to zrobiłam.

Z akademickim pozdrowieniem

dr n. med. Ewa Czeczelewska, Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu, Collegium Mazovia