Akademia Nauk Stosowanych Mazovia Filia w Otwocku

2023_04_12_Starter-MAZOVIA-Otwock_tlo_red

Zastanawiasz się czy warto podjąć studia?

Jedno jest pewne – na inwestycji w siebie jeszcze nikt nie stracił.

Filia Akademii Nauk Stosowanych Mazovia w Otwocku

2020_10_21_wladze_filii

Dziekan Wydziału Nauk Medycznych Akademii Nauk Stosowanych Mazovia
Filia w Otwocku

dr n. o zdr. Beata Danecka – Xiężopolska
e-mail: bdanecka@mazovia.edu.pl

Kierownik praktyk na kierunku pielęgniarstwo I stopnia
mgr Joanna Zegar
dyżury w piątki od 16-18 (obowiązują zapisy)
e-mail: jzegar@365.mazovia.edu.pl

2020_10_21_sziedziba_filiiul. Armii Krajowej 13
05-400 Otwock

Akademia Nauk Stosowanych Mazovia (wczeÅ›niej Collegium Mazovia Innowacyjna SzkoÅ‚a Wyższa) – Filia w Otwocku zostaÅ‚a utworzona na podstawie decyzji Ministerstwa Nauk i Szkolnictwa Wyższego z dnia 02.12. 2019 r.

Decyzja Ministerstwa Nauk i Szkolnictwa Wyższego

Filia w Otwocku mieści się przy ul. Armii Krajowej 13, w dawnej willi Elżbieta, o powierzchni ponad 1200 m². W dwudziestoleciu międzywojennym Otwock był jednym z największych uzdrowisk nizinnych w Polsce. Uzdrowiskowy charakter miejscowości zapewniały państwowe i prywatne sanatoria, pensjonaty oraz kwatery dla kuracjuszy. Jednym z takich budynków była drewniana willa Elżbieta.

Dziś nowoczesny budynek siedziby Filii Akademii Nauk Stosowanych Mazovia otacza świerkowy park będący wspomnieniem uzdrowiskowych czasów. Podczas remontu zachowano również drewniane schody będące pamiątką dawnej świetności miejsca. Studiując w Otwocku można połączyć zdobywanie wiedzy z relaksem charakterystycznym dla miejsc uzdrowiskowych.

Akademia dysponując ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku szkolnictwa wyższego podejmuje ambitne wyzwanie dzielenia się wiedzą, umiejętnościami i kompetencjami. Tworzymy miejsce przyjazne zdobywaniu wiedzy. Zapraszamy na studia do Akademii Nauk Stosowanych Mazovia Filia w Otwocku.