Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 1.

11 maja 2020
2020_04_30_stater_dni_otwarte_online1

Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 1.

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów?

Szukasz uczelni, która spełni Twoje wymagania?

Zapraszamy na Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!

Dni Otwarte Online rozpoczynamy prezentacją Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej.

Dowiesz się z niej jakie kierunki kształcenia czekają na Ciebie i w jaki sposób realizujemy program studiów. Dowiesz się jak prowadzimy innowacyjne zajęcia studyjne i gdzie możesz z nami pojechać.

Opowiemy jak wyglądają u nas zajęcia i gdzie realizujemy praktyki zawodowe.

Collegium Mazovia to uczelnia praktyczna. Naszą misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr oraz tworzenie i transfer praktycznej wiedzy. Uczelnia na co dzień wciela w życie zasadę życzliwości, przyjaźni i partnerstwa wobec studentów.

Powierz nam swoje wykształcenie a my zaopiekujemy się Tobą.

Zapraszamy!

Zgodnie z programem Dni Otwartych Online 13 maja 2020 r. zapraszamy na kolejne spotkanie. Tym razem odwiedzimy nowo otwarte Centrum Symulacji Medycznej. Zapraszamy!