Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 2 – spotkanie z Dziekanem WNoZ

20 maja 2020
2020_04_30_stater_dni_otwarte_online1

Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 2 – spotkanie z Dziekanem Wydziału Nauk o Zdrowiu.

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów?

Szukasz uczelni, która spełni Twoje wymagania?

Zapraszamy na Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!

Dni Otwarte Online część 2 to cykl spotkań z dziekanami trzech wydziałów!

Dzisiejsze spotkanie to  indywidualne zaproszenie do podjęcia studiów na Wydziale Nauk o Zdrowiu.

Dziekan dr n. med. Ewa Czeczelewska:

„Stoicie Państwo u progu wyboru swojego zawodu. Zawód jest jednym z czynników kształtujących osobowość człowieka. Wybór zawodu określa jego intelektualny rozwój, wyznacza miejsce w społeczeństwie, decyduje o prestiżu, określa wzory zachowania, wpływa na aspiracje i ambicje życiowe. (…) Osoba wykonująca zawód medyczny powinna być przede wszystkim dobrym człowiekiem, która niezależnie od pełnionej przez siebie roli społeczno-zawodowej będzie przejawiała swoje pełne człowieczeństwo, tak bardzo potrzebne we współczesnym świecie.

Wszystkich tych Państwa, którzy chcą podążać ścieżką zawodów medycznych zapraszam na Wydział Nauk o Zdrowiu, aby przy naszym udziale dołączyć do jednego z wybranych przez siebie zawodów medycznych cieszących się wysokim prestiżem i szacunkiem społecznym. Do zobaczenia w murach naszej uczelni.”

W tej części możesz również zadać pytanie, na które nasz moderator udzieli Ci odpowiedzi. Wejdź i skorzystaj z opcji Sesja Q&A.

2020_05_15_przycisk_qa

W dalszej, trzeciej, części Dni Otwartych Online nasi eksperci zaproszą Cię na swoje zajęcia. Dowiesz się również jak prowadzimy innowacyjne zajęcia studyjne i gdzie możesz z nami pojechać.

Collegium Mazovia to uczelnia praktyczna. Naszą misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr oraz tworzenie i transfer praktycznej wiedzy. Uczelnia na co dzień wciela w życie zasadę życzliwości, przyjaźni i partnerstwa wobec studentów.

Powierz nam swoje wykształcenie a my zaopiekujemy się Tobą.

2020_05_15_program_online_cz2

22 maja 2020 r. zapraszamy na kolejne spotkanie. Tym razem spotkamy się z  dr inż. Wiesławą Banachewicz, Dziekanem Wydziału Nauk Technicznych w Collegium Mazovia.

Zapraszamy!