e.MAZOVIA

2 lipca 2020
2020_06_25_starter_emazovia
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Zapisz się na studia, specjalizacje, szkolenia, do projektów UE poprzez e.MAZOVIA

e.MAZOVIA ułatwia rekrutację na wszystkie formy edukacji: studia, specjalizacje, szkolenia, w tym także uczestników projektów UE. Prawie wszystko elektronicznie. Jesteśmy eco!

Rekrutacja jest dostępna z poziomu menu górnego (prawy górny róg strony), obok przycisku Zaloguj się. Można też użyć bezpośredniego adresu: https://e.mazovia.edu.pl/rekrutacja

Rekrutacja wymaga utworzenia konta użytkownika, które posłuży przez cały czas nauki.

Jak utworzyć konto użytkownika w e.mazovia:

 1. Jeżeli nie masz konta użytkownika, wybierz z menu górnego REKRUTACJA (lub kliknij https://e.mazovia.edu.pl/rekrutacja).
 2. Wybierz dowolny niebieski przycisk z napisem Zarejestruj się.
 3. Wypełnij formularz wymaganymi danymi. Konieczne są: imię, nazwisko, nr PESEL, adres e-mail. Wybierz swój nowego login i hasło. Uwaga! – konieczna jest zgoda na przetwarzanie ww danych osobowych do celu rejestracji. Postępuj zgodnie z opisami i komunikatami systemowymi na stronie z formularzem rejestracyjnym.
 4. Po pomyślnym zarejestrowaniu w systemie otrzymasz natychmiast e-mail ze specjalnym linkiem potwierdzającym dokonanie rejestracji. Trzeba odebrać ten e-mail i kliknąć w zawarty w nim link.
 5. Kliknięcie linku potwierdzającego przeniesie cię do strony z okienkiem Zaloguj się. Należy wpisać swój login i hasło, a następnie kliknąć w niebieski przycisk Login. To potwierdza konto użytkownika.
 6. Po zalogowaniu uzyskasz dostęp do innych funkcji, ale o tym dowiesz się później.

Jak działa rekrutacja w e.mazovia:​

 1. Zalogowany użytkownik może wybrać z górnego menu przycisk REKRUTACJA, który prowadzi do strony zawierającej aktualnie otwarte zapisy rekrutacyjne.
 2. Należy wybrać odpowiedni dla siebie przedmiot rekrutacji. Pod jego tytułem znajduje się przycisk Więcej … który pokazuje szczegóły programu i dokumenty rekrutacyjne.
 3. Po zapoznaniu się z dokumentami, należy kliknąć niebieski przycisk Zapisuję się.
 4. System przenosi Cię do strony zawierającej formularz on-line, którego wypełnienie pozwoli zakończyć pierwszy etap rekrutacji. Po wypełnieniu formularza i udzieleniu zgód (zaznaczając odpowiednie okienka obok tytułu zgody) należy kliknąć zielony przycisk Zapisuję się.
 5. System wyświetla okienko informujące o zapisaniu się do wybranego programu i nadaniu numeru Kandydata. Jednocześnie otrzymasz potwierdzenie zapisu na wskazany wcześniej adres e-mail z krótką instrukcją dalszego postępowania.
 6. Pracownik uczelni skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Być może przydatne wskazówki:

 1. Login i hasło należy zachować w bezpiecznym miejscu i nikomu ich nie ujawniać. System wymusza odpowiednią formę hasła w celu zapewnienia bezpieczeństwa Twoich danych.
 2. Gdy zapomnisz loginu – wróć do maila rejestracyjnego, jest on tam podany.
 3. Gdy zapomnisz hasła, nic nie szkodzi. Odzyskasz je za pomocą automatycznego mechanizmu uwierzytelniającego