Ostatni dzwonek na Rachunkowość komputerową! Pierwszy zjazd 20 marca 2021!

18 marca 2021
2020_09_20_rachunkowość_komputerowa1_1

Szanowni Państwo, to już ostatni dzwonek na studia podyplomowe Rachunkowość komputerowa z obsługą programów finansowo-księgowych,

które rozpoczynają się w marcu 2021. Pierwszy zjazd już 20 marca! Zapraszamy!

W trakcie trwania studiów poznasz zasady prowadzenia ewidencji księgowej i rozliczeń podatkowych jednostek gospodarczych przy użyciu programów finansowo-księgowych wykorzystywanych w działach księgowych oraz biurach rachunkowych.

Studia Podyplomowe adresujemy do:

• absolwentów studiów wyższych (I, II stopnia lub jednolitych magisterskich), którzy zajmują się obecnie lub chcą w przyszłości zajmować się zawodowo rachunkowością i podatkami,
  • osób, które planują rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej,
  • studentów ostatnich lat studiów licencjackich i magisterskich.

Studia trwają 2 semestry (188 godz. dydaktycznych), a zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę (co dwa tygodnie). 2 100 za semestr!

Informację o czesnym za studia podyplomowe znajdziesz w Instrukcja finansowa na rok akademicki 2020/2021

Z nami zdobędziesz interdyscyplinarną wiedzę z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego, podstaw kadr i płac oraz rozliczeń wynagrodzeń. Zostaniesz przygotowany do samodzielnej pracy w dziale księgowym oraz biurze rachunkowym lub do prowadzenia rozliczeń własnej działalności gospodarczej.

2020_05_14_innowacyjne_m

Prowadzący zajęcia to wykładowcy Collegium Mazovia, a przede wszystkim praktycy kierujący działami finansowo księgowymi oraz kadr i płac, właściciele biur rachunkowych i doradcy podatkowi.

Program studiów (wykaz przedmiotów):

• Organizacja rachunkowości
  • Podstawy rachunkowości
  • Rachunkowość finansowa
  • Podatki w przedsiębiorstwie
  • Zaawansowana rachunkowość finansowa
  • Sprawozdawczość
  • Rachunkowość komputerowa z elementami e-sprawozdawczości
  • Rachunek kosztów i rachunkowość zarządcza
  • Podstawy kadr i płac
  • Kadry i płace w systemie
  • Egzamin dyplomowy

Metody i narzędzia dydaktyczne

• wykłady z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych,
  • ćwiczenia warsztatowe w Centrum Symulacji Biznesowej z wykorzystaniem programów księgowych, kadrowo-płacowych oraz Płatnika,
  • rozwiązywanie zadań i poleceń,
  • analiza przypadków case study.

Sposoby weryfikacji efektów kształcenia:

• zaliczenia i egzaminy w formie pisemnej,
  • wydruki z programów komputerowych potwierdzanych zakres merytoryczny wykonywanych prac,
  • egzamin końcowy polegający na zaksięgowaniu dokumentów, sporządzenie wydruków oraz zestawień.

Po ukończeniu studiów Słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

Bliższych informacji na temat studiów podyplomowych ich ceny oraz formy prowadzenia zajęć udziela:

Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa

ul. Sokołowska 161
08-110 Siedlce
tel: 25-633 30 32
fax: 25-633 20 51
e-mail: info@mazovia.edu.pl

Lokalizacja pozwala na wygodne dotarcie do Uczelni zarówno własnym samochodem, jak i publicznymi środkami transportu.

Wyświetl większą mapę