Sięgnij po tytuł innowatora mazowsza

1 sierpnia 2019
grafika Innowator
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Przedsiębiorcy i młodzi naukowcy znów mają możliwość pochwalenia się swoją pomysłowością. Ruszyła XI edycja konkursu Innowator Mazowsza. 

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom jakim jest wspieranie zarówno firm jak i naukowców w rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań mamy przyjemność ogłosić, że Województwo Mazowieckie uruchomiło nabór do XI edycji konkursu „Innowator Mazowsza”. Operatorem tegorocznego konkursu jest Startup Academy.

Tematyka konkursu obejmuje innowacje techniczne (produktowe i procesowe), organizacyjne, marketingowe i inne o potencjalnej wartości gospodarczej, które mogą zostać wdrożone lub są stosowane w codziennej praktyce biznesowej.

Poprzednie edycje konkursu cieszyły się ogromnym powodzeniem. Jesteśmy przekonani, że właśnie rozpoczynająca się XI edycja wzbudzi równie duże albo i większe zainteresowanie.

Jeśli prowadzisz biznes, który wspiera innowacje w rozwoju gospodarczym województwa mazowieckiego lub jesteś naukowcem, którego praca doktorska podejmuje tematykę innowacji to koniecznie zgłoś swój udział do Innowatora Mazowsza!

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach: Innowacyjna Firma oraz Innowacyjny Naukowiec.

Nabór wniosków potrwa do 19.08.2019 r.

Łączna pula nagród to aż 113 tys. zł!

W listopadzie 2019 roku na oficjalnej gali zostaną wyłonieni i nagrodzeni za opracowywanie oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań młodzi naukowcy oraz firmy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu:  http://bit.ly/regulamin-konkursu-xi-edycja

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

W kategorii Innowacyjna Firma: http://bit.ly/formularz-online-inno-firma

W kategorii Innowacyjny Naukowiec: http://bit.ly/formularz-online-inno-naukowiec

plakat Innowator