XV SIEDLECKIE TARGI PRACY

9 czerwca 2018
2018_06_07_starter_targi_pracy1
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Serdecznie zapraszamy na XV SIEDLECKIE TARGI PRACY, które w tym roku odbędą się w piątek 15 czerwca 2018 roku.

Zmiana dnia tygodnia to nie jedyna modyfikacja tegorocznej edycji Targów. Jako współorganizatorzy skierowaliśmy do wystawców prośbę o przygotowanie oferty skierowanej do osób młodych, bo to właśnie młodzież zapraszamy szczególnie gorąco, by uczestniczyć w naszym wydarzeniu.

Jeśli jesteś absolwentem szkoły zawodowej, technikum, liceum lub studentem wchodzącym na rynek pracy i poszukujesz zatrudnienia lub chcesz się zorientować w ofertach pracy – przyjdź na tegoroczne Siedleckie Targi Pracy.

Oczywiście oferta pracodawców będzie skierowana nie tylko do młodzieży, ale do wszystkich, którzy aktywnie poszukują zatrudnienia.

Powiatowy Urząd Pracy zamknął już listę Wystawców. Swój udział w Targach 15 czerwca 2018 r. zadeklarowało 62 Przedsiębiorców i Pracodawców, zgłaszając zapotrzebowanie łącznie na ponad 1000 miejsc pracy! Dodatkowo na odwiedzających czeka wiele atrakcji, w tym m.in.: pokazy makijażu, możliwość zrobienia fotografii do CV, uzyskania porad oraz zgromadzenia materiałów i informatorów. Odbędą się też warsztaty i szkolenia z zakresu przygotowania do aktywnego poszukiwania pracy.

Zapraszamy serdecznie 15.06.2018 r. w godz. 10.00-13.00 do Samochodówki (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach przy ul. Ks. J. Popiełuszki 8 – hala sportowa).

2018_06_06_maly_plakat_targi_pracy_www