Nowy kierunek studiów magisterskich w Otwocku – Pielęgniarstwo

27 września 2023
2023_09_26_pielgniarstwo_II_stopien_strater

Decyzją z 22 września 2023 roku Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał Wydziałowi Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych Mazovia uprawnienia do prowadzenia nowego kierunku studiów magisterskich w Filii w Otwocku – Pielęgniarstwo.

Studia te umożliwiają zgłębienie zaawansowanych aspektów nauk medycznych, społecznych oraz pielęgniarstwa specjalistycznego, wśród wielu innych obszarów. Nasza Akademia, stawiając na praktyczny model kształcenia, wykorzystuje różne metody nauczania, takie jak: wykłady, ćwiczenia, projekty grupowe, konwersatoria i praktyki zawodowe.

Nowy kierunek studiów magisterskich jest dostępny w formie niestacjonarnej, dzięki czemu naukę można łatwo połączyć z innymi obowiązkami. W Akademii Nauk Stosowanych Mazovia mamy wykwalifikowaną kadrę naukową, która z zaangażowaniem rozwija potencjał swoich studentów.

Absolwenci studiów drugiego stopnia znajdą zatrudnienie w publicznych i niepublicznych podmiotach leczniczych, w administracji państwowej i samorządowej, której zakres działalności obejmuje ochronę zdrowia. Mają oni także możliwość nauczania w szkolnictwie wyższym.

Zapraszamy serdecznie do rozpoczęcia studiów drugiego stopnia na kierunku Pielęgniarstwo w Akademii Nauk Stosowanych Mazovia w Filii w Otwocku. Zapisanie się na studia pozwoli zdobyć cenną wiedzę i umiejętności, które uczynią Was konkurencyjnymi na rynku pracy.

2021_01_22_zapisz_sie_bbialy_strz

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w obrazek poniżej:

2023_09_26_kafelki_nowe_kierunki_pielgniarstwo_II_stopien_nowosc