Najnowsze publikacje studentów Collegium Mazovia

24 kwietnia 2018
Businessman hand putting money coin stack growing business.
 Share on FacebookPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Studenci Ratownictwa Medycznego Collegium Mazovia prowadzą projekty badawcze, których wyniki zostały opublikowane w międzynarodowym, recenzowanym, anglojęzycznym czasopiśmie naukowym z zakresu medycyny ratunkowej i katastrof Disaster and Emergency Medicine Journal (DEMJ).

Opublikowane prace mają charakter badawczy, retrospektywny i obserwacyjny.  Dotyczą one oceny interwencji służb ratowniczych (Pogotowie ratunkowe i Straż pożarna) na terenach województwa mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego. Trzecia praca dotyczyła oceny wiedzy i postaw studentów kierunków medycznych, finansowych i budowlanych Collegium Mazovia nt pierwszej pomocy.

Poniżej zamieszczono opis bibliograficzny i linki do strony internetowej wydawnictwa.

Pobierz teraz!

Opiekunem naukowym prowadzonych projektów jest

Dr hab. n. med. Łukasz Czyżewski i Prof. nzw. dr hab. n. med. Łukasz Szarpak.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!