Najnowsze publikacje studentów Collegium Mazovia

24 kwietnia 2018
Businessman hand putting money coin stack growing business.

Studenci Ratownictwa Medycznego Collegium Mazovia prowadzą projekty badawcze, których wyniki zostały opublikowane w międzynarodowym, recenzowanym, anglojęzycznym czasopiśmie naukowym z zakresu medycyny ratunkowej i katastrof Disaster and Emergency Medicine Journal (DEMJ).

Opublikowane prace mają charakter badawczy, retrospektywny i obserwacyjny.  Dotyczą one oceny interwencji służb ratowniczych (Pogotowie ratunkowe i Straż pożarna) na terenach województwa mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego. Trzecia praca dotyczyła oceny wiedzy i postaw studentów kierunków medycznych, finansowych i budowlanych Collegium Mazovia nt pierwszej pomocy.

Poniżej zamieszczono opis bibliograficzny i linki do strony internetowej wydawnictwa.

Pobierz teraz!

Opiekunem naukowym prowadzonych projektów jest

Dr hab. n. med. Łukasz Czyżewski i Prof. nzw. dr hab. n. med. Łukasz Szarpak.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!